Mes sukursime Jūsų svetainę internete, kuri taps pigiausia ir racionaliausia Jūsų atstovybe. Galbūt net pirmąja. Sukursime tokią, kokia Jums būtų naudingiausia.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Tinklapius palaikome naujame ir galingame interneto serveryje, turinčiame 8 x Xeon procesorius, pagrindinį ir atsarginius diskų masyvus, išorinį rezervinio kopijavimo įrenginį.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Tarp Lietuvos įmonių užsiimančių interneto dizainu, programavimu, hostingu - mes galime pasiūlyti vienas iš mažiausių kainų.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Visada atliekame darbus pagal numatytą grafiką. Užsakydami pas mus galite būti ramūs, kad nė vienam bendradarbiavimo etape nebus pažeistos numatytos laiko limitų ribos ir numatytos užduotys bus išspręstos operatyviai ir kokybiškai.

 
Artist's interpretation of article headline

Pop3 El. pašto konfigūravimas

product 1

El. pašto konfigūravimas

Pagalba administravimas

product 1

Bendra pagalba svetainių administratoriams

Kiti klausimai

product 1

 

Ar galima naudotis Jūsų hostingo (hostinimo) paslaugomis, jei aš turiu nusipirkęs vardą (domeną) iš kitos kompanijos?

Taip. Mes galime perkelti Jūsų domeną pas save.

 

Aš noriu susikurti interneto svetainę, tačiau nesu tikras ar sugebėsiu.

Mūsų sistemoje yra įdiegtos programos, leidžiančios nesudėtingai susikurti interneto svetainę net ir neturint pagrindinių puslapio kūrimo žinių.

 

Ar jūsų serveris palaiko WAP?

Taip, savo virtualiame serveryje Jūs galite talpinti WAP svetaines. Statiškų puslapių praplėtimas turi būti .wml, o generuodami dinamiškus puslapius su PHP turite į programos pradžią įrašyti šią eilutę:

header("Content-type: text/vnd.wap.wml");

Jei Jūsų WAP svetainės puslapiai atitiks šiuos reikalavimus, lankytojai kuo puikiausiai galės juose naršyti savo mobiliais telefonais.

 

Kas atsitinka baigiantis paslaugos galiojimo terminui?

Prieš pasibaigiant paslaugos galiojimo terminui Jūs būsite įspėjamas apie tai el. paštu. Nesusimokėjus per vieną savaitę nuo paslaugos galiojimo pabaigos datos, tinklapis ir priėjimas prie jo bus laikinai blokuojami.

 

Kokiu būdu galima atsiskaityti už  teikiamas paslaugas?

Už DUAREKA NET teikiamas paslaugas Jūs galite atsiskaityti, bet kuriame "Vilniaus banko", "Hansabanko" ar banko "Snoras" aptarnavimo skyriuje. Taip pat elektroniniu būdu.

 

Kiek vietos yra skiriama pašto dėžutei ir duomenų bazei?

Jūsų svetainei, pašto dėžutei ir duomenų bazei yra rezervuojama bendra vieta diske. Tai reiškia, kad jei Jums yra skirta 50 MB vietos diske (standartinis variantas), Jūsų svetainė, laiškai ir duomenų bazė sumoje negali užimti daugiau kaip 50 MB. Pavyzdžiui, jei Jūsų pašto dėžutėje prisikaups 50 MB laiškų, Jūsų svetainei neliks vietos diske, nebent Jūs užsakytumėte papildomus 50 MB.

 

Ar galima vėliau keisti talpinimo planą ar jo konfigūraciją?

Taip, galite tai padaryti, bet kuriuo metu, Jums tereikės sumokėti kainų skirtumą už likusį laikotarpį.