Mes sukursime Jūsų svetainę internete, kuri taps pigiausia ir racionaliausia Jūsų atstovybe. Galbūt net pirmąja. Sukursime tokią, kokia Jums būtų naudingiausia.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Tinklapius palaikome naujame ir galingame interneto serveryje, turinčiame 8 x Xeon procesorius, pagrindinį ir atsarginius diskų masyvus, išorinį rezervinio kopijavimo įrenginį.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Tarp Lietuvos įmonių užsiimančių interneto dizainu, programavimu, hostingu - mes galime pasiūlyti vienas iš mažiausių kainų.

 
Artist's interpretation of article headline

DuarekaNET

Visada atliekame darbus pagal numatytą grafiką. Užsakydami pas mus galite būti ramūs, kad nė vienam bendradarbiavimo etape nebus pažeistos numatytos laiko limitų ribos ir numatytos užduotys bus išspręstos operatyviai ir kokybiškai.

 
Artist's interpretation of article headline

 

 

DuarekaNET - tai greičiausi serveriai ir naujausios technologijos. Renkamės tik geriausią techninę įrangą, kurią nuolat atnaujiname. Šiuo metu Jums siūlome  8 x Xeon, 16GB RAM serverius su 100 Mbps interneto pralaidumu

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų serverių priežiūra atliekama 24 val. per parą, 365 dienas per metus.

 

 

 

 

 

 

 

Serveriuose įdiegta  DirectAdmin sistema - virtualaus serverio valdymo sistema, leidžianti patogiai, greitai ir paprastai kontroliuoti tinklapį, peržiūrinėti statistiką, redaguoti virtualaus serverio nustatymus, kurti naujus vartotojus, el.pašto dėžutes.  DirectAdmin sistema - turi draugišką vartotojo aplinką, bei nereikalauja ypatingų žinių apie serverius, jų administravimą.  DirectAdmin sistema suteikia galimybę vartotojui pasidaryti virtualaus serverio, duomenų bazių atsargines kopijas ir išsaugoti suarchyvuotu formatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 El. pašto filtrai leis jums filtruoti laiškus pagal pavadinimus, turinį, siuntėją. Padės Jums apsisaugoti nuo nepageidaujamų laiškų ar reklamos. Jūs patys galėsite konfigūruoti ir filtruoti nepageidaujamus laiškus pasinaudodami SpamAssassin programa.

 

 

 

 

 Savo el. pašto dėžutes galėsite tikrinti per patogią  SquirrelMail Webmail sąsają ar POP3 palaikančias el. pašto tikrinimo programas tokias kaip (The Bat, Eudora, Outlook ir pan.).  El.paštą galėsite administruoti savarankiškai.   Jums nereikės kiekvieną kartą kreiptis į administratorių norint sukurti naują el. pašto dėžutę ar pakeisti slaptažodį, tik Jūs žinosite el. pašto prisijungimo duomenis.

 

 

 

 Mes ne tik suteikiame klientams didelį kiekį serverio resursų, bet ir sudarome sąlygas juos pilnai, bei efektyviai išnaudoti.

 

 

 

 

 Užsisakę virtualų serverį pas mus galėsite jame talpinti ne tik vieną, bet ir keletą svetainių, kurti trečio lygio adresus (pvz., pavadinimas.jūsų-vardas.com), naudoti tiek pašto dėžučių ir duomenų bazių, kiek jums reikės.  Virtualiajame serveryje galima turėti kelis adresus (addon domain) ir jiems priskirti atskirus katalogus, sukurti vartotojo vardą ir savarankiškai leisti prisijungti prie virtualaus serverio per ftp.

 

 

 

Visa tai galėsite greitai ir lengvai tvarkyti naudodamiesi jums suteiktais patogiais serverio valdymo įrankiais.